• 06sty

  Witajcie. Podoba Wam się nasz projekt?
  Chcielibyśmy zaprosić chętnych do współpracy przy tworzeniu dwóch stron.
  Pierwsza z nich omawiałaby atrakcje rekreacyjne i sportowe gminy Sztutowo np: orliki, przystanie, porty, beach soccer, basen i siłownię ogólnodostępną. Druga nawiązywałaby do obiektów historycznych i turystycznych w naszej gminie – Muzeum Stutthof, Zalewu Wiślanego, historii miejscowości.

  Możemy zrobić coś wspólnie w celu rozpowszechnienia informacji o naszej miejscowości a przy okazji nauczyć się tworzenia stron internetowych za pomocą WordPress. Pracę nad stroną można potraktować jako projekt gimnazjalny lub dodatkową aktywność z informatyki.

  Chętnych zapraszamy do zgłaszania się u nauczycieli informatyki lub do pana Jan Wilkanowskiego. Sama też udzielę wszelkich możliwych informacji.

  Pozdrawiam.
  Weronika